O MĚ A BLOGU!

Ahoj! Vítám vás na svém knižním blogu, kam se snažím přidávat knižní recenze, knižní články a celkově články s knižní tématikou. Občas mívám "knižní" krize, kdy se mi nechce číst nebo psát recenze. V těch chvílích je možné, že na blogu nepřibude žádný článek. Ale snad mě chápete, určitě nejsem jediná. Jindy se budu snažit přidávat články a recenze častěji, aby tu nebylo mrtvo.
Mezi mé nejoblíbenější knižní žánry patří hororvé knihy, thrilery nebo různé typy napětí a tajemna. Ráda si také občas přečtu nějaké young adult knihy nebo romantiku.


 My Book Universe vznikl v lednu roku 2012. Ve svých začátcích jsem byla na doméně blog.cz, kde mi to nevyhovovalo, ale bylo to pro mě více než přínosné. Našla jsem si úžasnou kamarádku -> Rodaw, která mi pomáhala v mých začátcích. Celkově jsem se nějak v tom knižním světě otrkala a začala se závislostí na svých oblíbených blozích.  Po zhruba měsíci a půl jsem přešla na blogspot, se kterým jsem se musela skamarádit, protože jsem se v něm nevyznala. Následně jsem začala jsem spolupracovat s nakladatelstvími a psát pro ně recenze. Hrozně mě baví domlouvat se s nakladatelstvími a chodit si na poštu pro nové knihy <3 


5 komentářů:

Moc děkuji za komentář! Každý mě vždy moc potěší! :-)